Dnes je středa 19.6.2019, svátek má Leoš

19. 6. Slavkov – Concentus Moraviae: Modigliani Quartet

Srdečně Vás zveme na koncert Modigliani Quartet, který se koná v Historickém sále zámku Slavkov v19.30 hodin. Vstupenky koupíte přes Ticketportal nebo v hotovosti v Infocentru ve Slavkově pod zámkem za 250 Kč do 31. 5. a za 300 Kč od 1. 6., cena zlevněného vstupného 200 Kč se nemění.

Program koncertu Modigliani Quartet:
Claude Debussy: Smyčcový kvartet G dur, op. 10
Camille Saint-Saëns: Smyčcový kvartet č. 1 e moll, op. 112
Philippe Hersant: Symčcový kvartet č. 6 (české premiéra)

Komentářů (0)
 

19. 6. Heršpice – T-mobile olympijský běh

 

21.–22. 6. Bučovice – Dobývání zámku Bučovice 1645

Foto autor
Foto autor
Zveme vás na městské slavnosti v Bučovicích – Dobývání zámku Bučovice 1645 ve dnech 21. a 22. června 2019. Uvidíte historický jarmark, dobová řemesla a občerstvení, průvod vojsk, výcvik vojáků, pohádku pro děti, ukázky šermu, bitvu u zámku, ohňostroj. Slevy na na prohlídku zámku. Pro děti máme připravené soutěže, střelbu z luku a kuše.

Komentářů (0)
 

22. 6. Slavkov – Slavkovský desetiboj

 

29. 6. Slavkov – Veteranfest

18. setkání auto-moto veteránů – Veteranfest Slavkov – se letos uskuteční 29. června 2019 od 7 hodin v zámeckém parku ve Slavkově u Brna. Vstupné návštěvníci: 140 Kč / 100 Kč zlevněné. Přeprodej:  http://vstupenky.zamek-slavkov.cz (vystavovatelé mají vstup zdarma)
www.veteranfest.czKomentářů (0)
 

1.–4. 7. Slavkov – Příměstský prázdninový kemp

Tímto bychom chtěli pozvat mládež ve věku 7 – 9 let na příměstský prázdninový kemp na kurty v prostoru městského koupaliště. Kemp se koná v termínu 1.–4. července a zbývá jen několik volných míst. Ostatní kategorie jsou již bohužel obsazené. celý článek

Komentářů (0)
 

15.–19. 7. Slavkov – Příměstský tábor

pozvánka
pozvánka
Naše tábory jsou určeny pro malé badatele od 5 do12 let, kteří rádi prozkoumávají zákonitosti ze světa přírodních věd. Věnujeme se jednoduchým, věku dětí přizpůsobeným pokusům z oblasti chemie, biologie i fyziky. Příměstský tábor se bude konat v prostorách ISŠ ve Slavkově u Brna ve dnech 15.–19. července od pondělí do pátku (od 8 do 16 hodin). Je zajištěn teplý oběd a pitný režim. Součástí programu je celodenní výlet. Cena tábora 1950 Kč/týden. Je možné hlásit se na jednotlivé dny; cena jednoho dne je 490 Kč.

Komentářů (0)
 
Polední menu

menu

Přečtěte si aktuální nabídku poledního menu restaurací ve Slavkově u Brna!

Program kina

kino

Navštivte kino JAS 
ve Slavkově u Brna. Přečtěte si program!

Banner

Společnost

 • Vzpomínka spojená s oceněním
  Foto: Vladimír Houdek
  Foto: Vladimír Houdek
  V sobotu 15. června 2019 se u pamětní desky na návrší na rozhraní Slavkova a Velešovic uskutečnila vzpomínka na pilota nadporučíka Miroslava Pešu, který v těchto místech zahynul při cvičném letu 16. června 1958.

Kultura

 • Dny Slavkova a Doba kamenná
  Foto autor
  Foto autor
  Úspěšné představení Pavla Němce „Doba kamenná“, které má ve svém repertoáru Divadelní spolek Slavkov u Brna, dospělo k derniéře. Lepší ukončení této komedie jsme si nemohli přát. Nejen, že jsme vystupovali v rámci Dnů Slavkova ve venkovním prostředí Panského domu, ale navíc... celý článek

Černá kronika

 • Ve městě hořel už třetí strom
  Již třetí případ zapáleného stromu řešili slavkovští hasiči. Naposledy, 14. května, prohořel kmen vrby ve Svojsíkově parku. Vzhledem k jeho vzrostlé koruně bylo strom tak nestabilní, že jej pracovníci technických služeb museli ihned pokácet a rozřezat. Podobný případ se ve Slavkově nestal letos... celý článek

Příroda

 • Sluníčko, sluníčko, popojdi maličko…
  Foto autor
  Foto autor
  U domu máme pár okrasných keříků. Půjdu zjistit, zda už nebudou kvést. Ale s hrůzou zjistím, že část výhonů je napadena mšicemi. To je nadělení! Dnes už nemám čas, ale zítra je postříkám pirimorem.
Banner

veslavkove_logomp© Copyright 2008 – 2010 BMTYPO .
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí,
šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu BM TYPO zakázáno.